Електронні петиції житомирян: світлофори, перевірка кафе, транспорт на Крошню

Електронні петиції житомирян: світлофори, перевірка кафе, транспорт на Крошню

Просять навіть прокат дитячих візочків у парку.

Упродовж тижня на сайті міської ради активісти зареєстрували кілька електронних петиції, у яких, зокрема, підняли питання транспортного сполучення на Крошні, перевірки закладів громадського харчування, покращення якості відпочинку у Шодуарівському парку та освітлення вулиць.

«Прошу встановити світлофор на трасі Київського шосе на зупинці так званої «Дослідна» і повороту на вулицю Княгині Ольги. В цьому районі живе дуже багато маленьких дітей, яким проблемно та страшно перейти дорогу, через те що машини їдуть з величезною швидкістю і не завжди зупиняються. Тому інколи потрібно чекати навіть з півгодини, щоб перейти дорогу, або навіть і перебігти інколи», – зазначено у петиції.

Просять встановити світлофор і на перехресті вулиць Шевченка та Князів Острозьких. З проханням збільшити комфорт у Шодуарівському парку звернулися інші житомиряни.

«Для цього пропоную запустити прокат дитячих транспортних засобів – візочків, велосипедів, електронних машин для прогулянок територією парку. Є люди, які приїжджають туди відпочивати з віддалених районів, так що це додасть зручностей маленьким житомирянам», – написали активісти.

В електронній петиції, автором якої є Іван Ходаковський, просять перевірити санітарні норми всіх закладів швидкого харчування.

«Шановні жителі міста Житомира, прошу Вас підтримати дану петицію щодо перевірки санітарних норм всіх закладів швидкого харчування (фаст-фудів типу «Макдональдс», «Час Поїсти», «Маріо», «Челентано», «Варенична», особливо вуличних кіосків з шаурмою, хот-догами, бургерами, піцами тощо. У них харчуються наші діти. Відзвітувати на сесії міської ради про результати перевірки даних закладів», – зазначено в електронному зверненні.

Вирішити проблему транспортного сполучення Крошні просять жителі мікрорайону. Вони нарікають на переповнені маршрутки, які не зупиняються.

«Провести відкритий конкурс і пустить по маршруту №№ 53, 53-А,10 більш місткий транспорт», – просять житомиряни.

Підтримати електронні петиції можна ще упродовж 86 днів, електронну петицію про встановлення світлофора на перехресті вулиць Шевченка та Князів Острозьких – упродовж 84 днів. Кожне звернення повинно набрати не менше 250 підписів.

Нагадаємо, у міській раді відповіли на електронну петицію: крематорію не буде – вартість висока, замовлень мало. Біля військового кладовища у Житомирі хочуть побудувати храм у пам’ять про загиблих героїв.

Leave a Comment