Фірма дружини заступника мера Житомира отримає ще понад півмільйона за капремонт доріг

Управління комунального господарства Житомирської міської ради уклало договір на 648 тис. 401 грн із ПАТ «ШБУ-19». Фірма, яка, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, належить дружині заступника міського голови Олександра Фещенка, робитиме дорогу по вулиці Охрімова Гора. Відповідне оголошення розміщене на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Роботи мають почати від дня підписання договору – 5 липня. Здати відремонтовану дорогу «ШБУ-19» має до кінця року. Гарантія на виконані роботи є, як і на інші подібні послуги — 10 років.

Більшість суми — 80% кошторисної вартості робіт — управління комунального господарства має сплатити підряднику авансом. Така вимога прописана у договорі.

Нагадаємо, що заступник міського голови Олександр Фещенко каже, що через перенесення сесії міської ради комунальники заборгували за енергоносії. Через «спонтанну» поїздку Сухомлина до столиці місто лишилося без керівництва. Активісти вимагають у Олександра Фещенка повернути гроші за неякісний асфальт, який поклало «ШБУ-19».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *