Фірма екс-нардепа Розенблата без тендеру отримає понад мільйон з бюджету Житомира

Фірма екс-нардепа Розенблата без тендеру отримає понад мільйон з бюджету Житомира

За реконструкцію житомирського спортмайданчика.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради заплатить 1 млн 414 тис. 842 грн підприємству «Фаворит Опт» за реконструкцію спортивного майданчика по вулиці Рильського, 5 у Житомирі. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro». Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, фірма належить родині екс-нардепа Борислава Розенблата.

Тендер на виконання робіт не проводили. На сайті «ProZorro» оприлюднили звіт про укладений договір. Його підписали 23 вересня. Підставою для непроведення торгів стало те, що вартість робіт не перевищує допорогову. Остання має становити, згідно із чинним законодавством, півтора мільйона. Разом із тим, у тексті договору замовник передбачив можливість збільшити вартість послуг шляхом укладання додаткової угоди.

Виконувати роботи мають до 13 грудня. За графіком робіт, затвердженим обома сторонами, їх мають завершити у листопаді. А до вказаної дати мають здати об’єкт в експлуатацію.

Нагадаємо, що житомиряни просять замінити старі майданчики у дитсадочках на нові. Замінити вимагають також майданчик біля школи №20.

Leave a Comment