Фірма екснардепа у Житомирі організувала схему уникнення від мобілізації

Служба безпеки України викрила чергову схему ухиляння громадян від мобілізації. Її організували колишній керівник та головний бухгалтер житомирської комерційної структури, афілійованої із родиною колишнього народного депутата України. Про це повідомили у пресгрупі відомства.

«Приватна фірма, маючи статус переможця тендеру-виконавця Державного оборонного замовлення в інтересах Міністерства оборони України, належить до оборонної сфери регіону. Відтак вона набула й права бронювати на власний розсуд до 50 відсотків своїх військовозобов’язаних працівників під час дії воєнного стану», – повідомили у СБУ.

Маючи таку можливість, організатори схеми налагодили «працевлаштування» своїх знайомих із подальшим наданням їм піврічної відстрочки від призову на військову службу. Їх фіктивно оформляли на роботу, а потім їхні прізвища потрапляли до списку співробітників, нібито вкрай необхідних для безперебійного функціонування оборонного підприємства та виконання ним своїх завдань. На підставі цього військовозобов’язані отримували відстрочку від призову на військову службу.

На даний час контррозвідники СБУ задокументували безпідставне бронювання фігурантами провадження п’ятьох житомирян призовного віку. Під час проведення обшуків слідчі вилучили речові докази, які підтверджують протиправну діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *