Фірма, якою керував Машковський, ремонтує автомобілі облдержадміністрації

Житомирська обласна державна адміністрація двічі ремонтувала автомобілі у серпні місяці. Ймовірно, так співпало, що майже 16 тис. грн бюджетних коштів було перераховано фірмі, яку до свого губернаторства очолював Сергій Машковський.

П’ятниця, 5 серпня, для ТОВ “Полісся Моторс Груп” стало напрочуд “врожайним”. Два службові автомобілі, спочатку на 12 тис. 069 грн, а потім ще на 3 тис. 828 грн, відремонтувала у них обласна державна адміністрація. Можна було би припустити, що автівки мали гарантійне обслуговування саме на цьому підприємстві, однак… Згідно із платіжними даними, розміщеними на єдиному державному порталі публічних фінансів, договір на ремонт обох машин датований 1 серпня 2016 року.

У біографії голови облдержадмінстрації Сергія Машковського, розміщеній на офіційному сайті органу державної влади, йдеться про те, що до  призначення головою ОДА він працював директором ТОВ “Полісся Моторс Груп”. У Єдиному державному реєстрі фізичних та юридичних осіб про нового директора згаданого підприємства жодної згадки. У відомостях про керівника значиться в. о. директора Тетяна Степуренко. Безперечно, скептики могли би кинутися захищати керівника області. Мовляв, не працює на фірмі з часу призначення на посаду. У тому ж таки ЄДРПОУ знаходимо фірму “ТОВ “Техносервіс Орексім”.  І тут збігів стає дедалі більше. Керівником цієї фірми є вже згадана вище Тетяна Степуренко. А дружина Машковського Катерина є одним із засновників “Техносервіс Орексім”. Ба більше — юридична адреса підприємства співпадає із розташуванням “Полісся Моторс Груп”.

Увагою дилерів автомобілів та власників різноманітних автоцентрів та станцій техобслуговування Житомир не обділений. Чому у облдержадміністрації обрали для ремонту саме підприємство, яким керував Машковський — залишається незрозумілим. Тим більше, що пряма причетність голови облдержадміністрації до ТОВ “Полісся Моторс Груп” підтверджується навіть його офіційною біографією.

Нагадаємо, що голова Житомирської облдержадміністрації своїм розпорядженням закріпив своїх заступників за районами області. Між тим, Житомиром знову ширяться чутки про ймовірну відставку губернатора. Сам Сергій Машковський однозначної відповіді на питання, чи залишиться він на посаді після виходу із відпустки, не дає. Як ми писали раніше, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації користується транспортними послугами фірми дружини губернатора та платить за це з «бюджетних» коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *