Фірма сина заступника голови Богунської райради отримає більше двох мільйонів за ремонт скверу у Житомирі

Фірма сина заступника голови Богунської райради отримає більше двох мільйонів за ремонт скверу у Житомирі

Роботи з реконструкції розпочали одразу у двох скверах.

У Житомирі розпочали капітальний ремонт двох скверів. Триває демонтаж старої плитки у сквері біля пам’ятника Тарасу Шевченку та у сквері на перехресті вулиць Перемоги та Олега Ольжича. Про це “Вголос.zt” розповів заступник міського голови Олександр Фещенко.

Фірма “СКЕФАЛД”, яка буде займатися капітальним ремонтом скверу Олега Ольжича належить Ілючку Єгору Сергійовичу – сину заступника голови Богунської райради Ілючка Сергія Анатолійовича. За виконання робіт з  облаштування скверу з подальшим встановленням пам’ятника відомому житомирянину Олегу Ольжичу ПП “СКЕФАЛД” отримає 2 млн 500 тис. 944 грн з ПДВ. Крім того, “свободівці” обіцяли додатково виділити кошти на встановлення цього пам’ятника. Адже зазначеної суми  недостатньо для втілення повноцінного проекту.

Сквер біля памятника пам’ятника Тарасу Шевченку капітально взялося відремонтувати Товариство з обмеженою відповідальністю “Євро – Будсервіс”. Відповідно до договору, який управління комунального господарства міської ради та підрядник уклали 5 жовтня,  вартість робіт становить 519 тис. 533 грн. з ПДВ. Власниками фірми є Андрій Кирилюк та Олександр Шищук. Останній, за інформацією джерела “Вголос.zt”, син колишнього голови Корольовської районої ради у Житомирі.

skver-sheva

Нагадаємо, що Житомирська міська рада передбачила виділення близько 6 млн грн на утримання скверів обласного центру.

Leave a Comment