Фірмі нардепа Ревеги заплатять майже півтора мільйона за бердичівські дороги

Фірмі нардепа Ревеги заплатять майже півтора мільйона за бердичівські дороги

Підрядника визначили без конкурсу.

Бердичівська міська рада заплатить фірмі «ШБУ-35» нардепа Олександра Ревеги 1 млн 427 тис. 267 грн 10 коп за капітальний ремонт дороги. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Підрядника визначили без конкурсу. На порталі «ProZorro» розміщений звіт про укладений із «ШБУ-35» договір. Роботи з ремонту підрядник має виконати до кінця року.

Бердичівляни переконують, що майже всі роботи з ремонту доріг у місті проводить саме ця фірма. Замовником робіт є комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» міської ради. Попри те, що у статутній діяльності цього підприємства прописано будівництво доріг і воно має капітал у понад 950 тис. грн, майже всі підряди віддають фірмі нардепа. Востаннє, коли КП «Бердичівкомунсервіс» проводив ремонт міських доріг — у «ШБУ-35» купували асфальт.

Нагадаємо, що «ШБУ-36» у 2017 році робило дороги на Житомирщині на 3 млн грн. Фірма нардепа також отримала гроші від Гришковецької селищної ради за ремонт дороги на вулиці, де офіційно проживає Олександр Ревега.

1 Comment on this Post

  1. Крім того, ремонтував і ремонтує дороги в Нізгурцях Семенівської ОТГ, Відбиває гроші, вкладені у вибори голови ОТГ Семенюк Н.В.

    Відповіcти

Leave a Comment