Фірму, яка ремонтує дорогу по Параджанова, позбавлять сплати за порушення благоустрою

Фірму, яка ремонтує дорогу по Параджанова, позбавлять сплати за порушення благоустрою

Обіцяють відновити власним коштом.

Виконком Житомирської міської ради хоче дозволити ВАТ «Акелік груп», зареєстрованому у Республіці Азербайджан, не сплачувати збір за картку порушення благоустрою. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті мерії. Згадана фірма, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, є засновником ТОВ «Алке Іншаат Санайе Ве Тіджарет», яке капітально ремонтує вулицю Параджанова у Житомирі.

«Дозволити комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради безоплатно оформити ВАТ «АКЕЛІК ГРУП» контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою в частині звільнення від сплати за порушення асфальтобетонного покриття та земляного полотна терміном до 15.07.2019 року на об’єкт «Капітальний ремонт вул. Сергія Параджанова (перехрестя шосе Київське-вул.Сергія Параджанова до буд.No64) в м. Житомирі», – йдеться у документі.

Відновити пошкоджений асфальт підприємство обіцяє власним коштом.

Нагадаємо, що асфальт по вулиці Параджанова зняли ще наприкінці 2018 року. На Житомирщині викрили розкрадання майже півмільйона гривень на ремонтах сільських доріг.

Leave a Comment