Флешмоб: як житомирські поліцейські навчали школярів не палити цигарки (ФОТО)

Флешмоб: як житомирські поліцейські навчали школярів не палити цигарки (ФОТО)

Не привчатися до шкідливих звичок і не порушувати закон.

У Житомирі 26 лютого працівники підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини разом з учнями загальноосвітньої школи №5 провели показову акцію, закликавши молодь не привчатися до шкідливих звичок і не порушувати закон. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області. Захід відбувся в актовій залі житомирської загальноосвітньої школи №5 для понад півтори сотні учнів 7-8 класів.
«Зокрема, запрошені до участі у заході представники обласного наркодиспансеру та громадської організації «Перспектива» розповіли школярам про шкоду для організму людини та асоціальні наслідки від вживання алкоголю та наркотиків, а також про ризики для здоров’я молодих людей від паління цигарок. Про порушення чинного законодавства, пов’язані із алкоголем і тютюновими виробами, незаконним обігом наркотичних та психотропних речовин і їх аналогів вели бесіду з присутніми учнями і поліцейські – представники підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини», – йдеться у повідомленні.
Одразу потому найактивніші школярі приєдналися до проведення флешмобу. Одягнені у футболки із написами «За здоровий спосіб життя», «Ні – наркотикам», «Ні – курінню», «Ні – алкоголю» вони дружно «розламали» символічний атрибут – штучну цигарку – та розкришили у смітник пачку справжніх сигарет.
«Відтак ми започаткували масштабну акцію «За здоровий спосіб життя дітей». Сьогодні у її рамках стартував своєрідний флешмоб у житомирській школі і, сподіваємось, найближчим часом він охопить переважну більшість навчальних закладів і якнайбільшу кількість школярів. А тим часом сама акція передбачає проведення й інших заходів. Як тільки нам дозволять погодні умови, на свіжому повітрі, на спортивних майданчиках разом з молоддю ми маємо наміри організувати проведення змагань, турнірів, естафет тощо. Тобто це комплекс таких заходів, що пропагуватимуть здоровий спосіб життя у молодіжному середовищі», – прокоментував заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор.

Leave a Comment