Фонд держмайна виставив на аукціон за 13 гривень гаражі у Черняхові

Фонд держмайна виставив на аукціон за 13 гривень гаражі у Черняхові

Загальною площею більше 100 квадратних метрів.

Фонд держмайна України виставив на аукціон за 13 гривень 15 копійок гаражі у смт Черняхів. Оголошення про проведення торгів оприлюднили на порталі «Prozorro.Продажі».

Згідно із поданими на порталі відомостями, у заявлену вартість входять гаражі загальною площею 110,2 кв. метрів. Балансоутримувачем приміщення є Житомирська районна державна адміністрація.

Попередній аукціон із заявленою вартістю приміщень у 26 грн 30 коп було оголошено у листопаді 2022-го року. Він мав відбутися 2 грудня. Однак оскільки на його купівлю не зголосився ніхто, організатори оголосили повторний аукціон із вдвоє меншою варітстю об’єкта. Він мав відбутися 12 грудня. Але придбати будівлі знову ніхто не захотів. Тож було оголошено третій етап аукціону із покроковим зниженням стартової ціни. Він має відбутися вже 16 січня.

Нагадаємо, що Житомирська облдержадміністрація у 2021-му році продала недобудови своїх попередників. Житомирська міська рада кілька разів виставляла на аукціон приміщення гаражів по вулиці Клосовського.

Leave a Comment