Фонтан на Михайлівській будує взуттєва фабрика

Фонтан на Михайлівській будує взуттєва фабрика

Компанія є і підрядником, і спонсором.

Фонтан, який кілька місяців зводять на вулиці Михайлівській, будує СП ТОВ «РИФ-1». Про це на інформаційний запит «Вголос.zt» повідомив виконувач обов’язків начальника управління капітального будівництва міської ради В’ячеслав Глазунов.

«Будівництво фонтану на вулиці Михайлівській здійснюється підрядником СП ТОВ «РИФ-1» за рахунок спонсорської допомогти Verginio Finanza», – написав Глазунов.

До слова, згадане спільне українсько-італійське підприємство “РІФ-1” є виробником взуття. Відповідно до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками товариства є Ніла Грищенко, яка була головою ліквідаційної комісії Житомирського відкритого акціонерного товариства “Крок”, кілька підприємств, які зареєстровані в Італії, а також італійці Анна Фіданца та Вірджиніо Фіданца. Останній, за інформацією міської ради, і став спонсором фонтану на пішохідній вулиці у Житомирі.

Нагадаємо, що  у Житомирі біля фонтану «Космонавт», що на Польовій, бігають пацюки. Містяни просять міську владу допомогти позбутися їх.

Leave a Comment