Фракція «Сила і Честь» в Житомирській облраді підготувала звернення до Кабінету Міністрів

Голова обласної фракції партії «Сила і Честь» Володимир Кропивницький підготував звернення до Кабінету міністрів та Верховної Ради України щодо пенсійного забезпечення, осіб звільнених з військової служби, та ветеранів силових структур.


У самому ж Зверненні, зокрема, зазначається наступне:
«В умовах військової агресії проти України, з метою дотримання підвищених гарантій соціальної захищеності військовослужбовців та осіб, звільнених з військової служби, виникла нагальна потреба у вирішенні питання щодо їх пенсійного забезпечення.
З метою вирішення ситуації, яка склалася, надаємо наступні пропозиції:
• Внести зміни у ст. 63 Закону України від 09.04.1992 №2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у частині здійснення перерахунку пенсій у зв’язку зі змінами грошового забезпечення.
• Розглянути законодавчі ініціативи з визначення механізму пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, прийняти відповідні постанови з цих питань.
• Внести відповідні зміни у Державний бюджет України на 2021 рік у частині збільшення видатків на фінансове забезпечення виплат підвищених пенсій.
• Переглянути постанову Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 у частині порядку надання пільг без грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу».
Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *