Гундич ліквідував відділення агентства «Книга Пам’яті України»

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич своїм розпорядженням від 13 січня ліквідував Житомирське обласне відділення пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України». Відповідний документ оприлюднили на сайті обласної державної адміністрації.

“Установити двомісячний строк для припинення юридичної особи – Житомирського обласного відділення пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України», – з дати публікації повідомлення в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації”, – йдеться у розпорядженні голови ОДА.

Але, за словами Гундича, ліквідація юридичної особи не означає, що в області перестануть видавати “Книгу пам’яті”.

“Ми змінюємо формат таких видавничих проектів, адже маємо їх друкувати для читача, а не для поличок у бібліотеках. Маємо за мету змінити книгу із поіменним списком загиблих та партійними фото на змістовно наповнене видання, з історичними описами чи журналістськими нарисами”, – знаписав Ігор Гундич на своїй сторінці у мережі Facebook.

Тим часом, у єдиному реєстрі фізичних та юридичних осіб Житомирське обласне відділення пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України» із 18 січня 2017 року перебуває у процесі ліквідації.

Нагадаємо, що 17 січня Ігор Гундич звільнив начальника управління культури Житомирської ОДА Юрія Градовського із займаної посади. На початку грудня Гундич поставив ультиматум геокадастру та обленерго через інвестора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *