Гундич пообіцяв відкрити стадіон “Полісся” вже у наступному році

Гундич пообіцяв відкрити стадіон “Полісся” вже у наступному році

Також губернатор пообіцяв онкодиспансер.

Завершити реконструкцію стадіону “Полісся” та розпочати роботу над створенням нового сучасного онкологічного диспансеру у Житомирі пообіцяв голова облдержадміністрації Ігор Гундич. За його словами, відкриття центрального стадіону планується вже наступного року. Про це він повідомив журналістам на нещодавньому брифінгу.

Наступного року ми плануємо по максимуму завершити будівельні роботи. Однозначно “Західна” трибуна буде завершена і ми зможемо приймати спортивні змагання. Я думаю наступного року ми обов’язково завершимо і відкриємо центральний стадіон”, – розповів голова облдержадміністрації.

Крім того, він розповів, що проект будівництва нового онкодиспансеру вже розроблений. На реалізацію цього проекту знадобиться не менше чотирьох років.

“Про нього дуже багато всі говорили, зокрема, і мої попередники. Я думаю цього року ми почнемо роботу над втіленням цього проекту, але за один рік реалізувати його неможливо. Дай Бог, щоб ми зробили його за років чотири. Проте, я не прихильник будівництва нового диспансеру, адже це надзвичайно дорого. Згідно із проектом, який вже є, це може коштувати близько 90 млн грн. Простіше буде взяти об’єкт комунальної власності обласної ради та зробити його реконструкцію, що обійдеться значно дешевше”, – сказав Гундич.

Ще з 2013 року всі голови облдержадміністрації та обласної ради, які приходили на посаду, говорили про завершення реконструкції стадіону “Полісся” та будівництво нового сучасного онкологічного диспансеру у Житомирі. Проте до цього часу реконструкція стадіону триває, а будівництво онкодиспансеру розпочато лише на папері.

Нагадаємо, що капітальний ремонт центрального стадіону вже обійшовся обласному бюджету у понад 23 млн грн. Підрядником є житомирське ТОВ «АртХаус», власником якого є житомирянин Михайло Лисак. Протягом останніх восьми років підприємство заключило 30 угод на загальну суму 103,89 млн грн.

Leave a Comment