Голова ОДА Гундич взяв собі нового радника, який працюватиме безкоштовно

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич призначив радника з питань соціального захисту учасників бойових дій – Віталія Сахацького. Відповідне розпорядження він підписав 10 жовтня. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Призначити Сахацького Віталія Вікторовича на посаду радником голови обласної державної адміністрації з питань соціального захисту учасників бойових дій на громадських засадах», – йдеться у документі.

Сахацький народився 4 серпня 1982 року у Житомирі. Закінчив Житомирський національний  агроекологічний університет за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Працював у 95 окремій аеромобільній бригаді, спочатку старшим механіком, командиром та начальником відділення, брав участь у миротворчих місіях в Косово, що у  республіці Югославія. У 2014-2015 роках брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, де був  поранений під час виконання військових обов’язків в складі 95-ї аеромобільної бригади. У 2016 році заснував ГО «Житомирська обласна спілка Учасників та ветеранів АТО», яку очолює і зараз.

Відповідно до декларації за 2016 рік, Сахацький з серпня цього року був кандидатом на посаду інспектора Муніципальної інспекції міської ради. Торік він отримав 34 тис. 296 грн пенсії та 36 тис. 307 грн благодійної допомоги. Крім того, благодійну допомогу отримала і дружина Олена – 10 тис. 320 грн.

Нагадаємо, Сухомлин призначив новим радником екс-кандидата у депутати міськради від «Опоблоку». Новий радник міського голови Антіпов тримає гроші у СБЕРБАНКУ. Сухомлин взяв собі у радники ще одного перевізника. Бабкін не лише директор житомирського телеканала «Союз-ТВ», але й батько житомирського перевізника та екс-депутата міської ради Максима Бабкіна. Також Бабкіним належить ще кілька маршрутів у Житомирі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *