Головний архітектор забув, хто йому платить зарплату, – Любов Цимбалюк

Головний архітектор Житомира Юрій Безбородов забув, що отримує зарплату за бюджетні кошти. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету заявила депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк. Так вона відреагувала на слова чиновника про відмову харківського дизайнера приїхати на комісію, щоб розповісти, як має виглядати новий дизайн гімназії №3 Житомира. За послуги дизайну з міського бюджету мають заплатити 195 тис. грн.

«Він не буде їздити на, скажімо так, оглядини, щоб презентувати ще раз те, що він уже показував. Харків знаходиться не близько. Тому я не зміг його ще раз витягнути до Житомира. Він живе і працює у Харкові, з керівництвом школи та профільним заступником Матвієм Хреновим він зустрічався і презентував своє бачення дизайну», – сказав головний архітектор.

Любов Цимбалюк заявила, що якщо людина, яка хоче заробити на бюджеті 195 тис. грн не має можливості придбати квиток і приїхати до Житомира на депутатську комісію, то це, як мінімум, дивно.

«По-перше, ваше слово «оглядини». Ви, мабуть, щось трохи перплутали. Тут взагалі бюджетна комісія і депутатський корпус. Який має виділити людині, яку ми жодного разу не бачили, 195 тисяч гривень. Якщо ця людина не може приїхати і показати документи, проект, може її взагалі не існує?», – обурилася Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада хоче витратити 195 тис. грн на дизайн гімназії №3. Понад 8 млн грн у 2018 році з міського бюджету Житомира витратять на перші класи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *