Голову наглядової ради Новоград-Волинського хлібзаводу хочуть представити до державної нагороди

Новоград-Волинська міська рада клопотатиме про нагородження державною відзнакою «Заслужений працівник промисловості» голову наглядової ради тамтешнього хлібозаводу Ольгу Мізернюк. Відповідний проект рішення виконавчого комітету розміщений на офіційному сайті міськради.

«Зважаючи на клопотання генерального директора ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» Портянка С.Ф. від 03.10.2017р. № 1012, виконавчий комітет міської ради вирішив підтримати кандидатуру Мізернюк Ольги Володимирівни – голови Наглядової ради ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», та порушити клопотання перед Житомирською обласною державною адміністрацією про внесення подання до Президента України про присвоєння почесного звання України «Заслужений працівник промисловості України» за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток підприємства, активну громадську позицію та участь у житті територіальної громади міста», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що Новоград-Волинська міська рада хоче, щоб заступники голови стали «заслуженими». Міський голова Віктор Весельський матиме три зарплати на одній роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *