Хресна хода Української Православної Церкви Московського Патріархату дісталася до Житомира

Хресна хода Української Православної Церкви Московського Патріархату дісталася до Житомира

Серед паломників як молодь, так і літні люди.

Всеукраїнська Хресна Хода миру, любові та молитви за Україну, яка вирушила зі Свято-Успенської Почаївської лаври, мала бути в Житомирі близько 14:00. Щоб не допустити проходження колони центральними вулицями обласного центру, на в’їзді до міста громадські активісти перекрили відрізок траси Житомир-Чернівці. Учасники Хресної Ходи УПЦ (МП) звернули з центральної дороги і вийшли біля Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря. Вже звідти колона дісталася Спасо-Преображенського кафедрального собору.
Поки колона йшла містом, до неї приєднувалися віряни з Житомира.

«Навкруги чергувала поліція. Люди йшли спокійно, без розмов і сварок, лише голосно співали молитви. Загальний настрій – умиротворення, радість. Серед паломників як молодь, так і літні люди. Були й діти на плечах у батьків, дідусь з милицями, бабусю якусь вели під руки. Біля собору учасників ходи зустрів архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, подякував паломникам і запросив на обід»,  – розповіла рянка Галина.

Собор прийняв чудотворну ікону Божої Матері “Почаївська”, яка перебуватиме в храмі до 05:30 ранку 20 липня. Сьогодні опівночі буде звершуватися всенічна служба.

Для довідки:  Всеукраїнський Хресний Хід з молитвою за Україну завершиться в столиці 27 липня, напередодні святкування Дня Хрещення Київської Русі. Понад 2 тис. людей вирушили до столиці з Почаївської лаври. Учасників ходи супроводжують правоохоронці та медичні працівники. Протяжність маршруту з Почаївської лаври до Києва – 438 км. Назустріч ході із заходу рушили віряни зі сходу, від Свято-Успенської Святогірської лаври Донецької області. Дві Хресні ходи зустрінуться в Києві на Володимирській гірці. Разом із православними Києва і паломниками з усієї України пройдуть до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, де відбудуться урочисті богослужіння. Хресні ходи супроводжують чудотворні ікони Божої Матері “Почаївська”, “Святогірська” та інші святині.
На свято хрещення Русі до Києва із Житомира планують також їхати паломники Української Православної Церкви Київського патріархату.

собор хода (41 из 44)

собор хода (40 из 44)

собор хода (39 из 44)

собор хода (38 из 44)

собор хода (37 из 44)

собор хода (36 из 44)

собор хода (35 из 44)

собор хода (33 из 44)

собор хода (31 из 44)

собор хода (30 из 44)

собор хода (29 из 44)

собор хода (28 из 44)

собор хода (27 из 44)

собор хода (26 из 44)

собор хода (24 из 44)

собор хода (23 из 44)

собор хода (12 из 44)

собор хода (2 из 44)

собор хода (8 из 44)

собор хода (11 из 44)

Нагадаємо, у Житомирі діє єдиний в Україні грузинський храм.

Leave a Comment