Громадянка Росії, яка торгувала самогоном у Житомирі, намагалася дати хабар поліцейському

Громадянка Росії, яка торгувала самогоном у Житомирі, намагалася дати хабар поліцейському

Жінці світить до 8 років тюрми.

У Житомирі 27 лютого затримали жительку обласного центру, яка, намагаючись уникнути адміністративної відповідальності, пропонувала 1 тис. грн одному із заступників керівника Житомирського відділу поліції. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. У поліції кажуть, що 45-річна жінка упродовж року уже двічі притягувалась до адміністративної відповідальності за виготовлення та збут самогону.

«Під час чергової перевірки працівники сектору превенції Житомирського відділу поліції зафіксували повторний факт продажу жінкою саморобного алкоголю. Відтак відносно неї були знову оформлені адміністративні матеріали за ст. 164-16 (Зайняття забороненими видами господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Під час з’ясування усіх обставин події жінка у службовому кабінеті заступника керівника відділу поліції намагалась дати йому хабара у розмірі тисячі гривень, щоб уникнути адміністративної відповідальності. Її дії відповідно зафіксовані працівниками Житомирського Управління внутрішньої безпеки спільно з слідчими ГУНП та нині за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Предмет хабара вилучено. Жінку затримано у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

Попередня правова кваліфікація події ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Відтак, окрім адміністративної відповідальності, жінці загрожує кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 8 років.

Leave a Comment