Гроші на дизайн житомирської гімназії виділять після визначення виконавця, — бюджетна комісія

Гроші на дизайн житомирської гімназії виділять після визначення виконавця, — бюджетна комісія

Конкурс проведуть публічно.

Харківський дизайнер Денис Масейко, який має розробляти вигляд гімназії №3 Житомира, знову не приїхав на засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету.

На дизайн гімназії планують виділити 195 тис. грн. Однак третій раз поспіль автор проекту, харківський дизайнер Денис Масейко, не може з’явитися на засідання бюджетної комісії. Під час двох попередніх засідань члени комісії так і не змогли побачити ані самого автора, ані проекту, ані приклади робіт цього дизайнера. Проект дизайну презентував головний архітектор Житомира Юрій Безбородов. За проектом приміщення гімназії має бути обладнане wi-fi та трансформованою бібліотекою.

«Я провів роботу з отримання пропозицій від столичних дизайнерів, які проектували ряд об’єктів у центрі Києва. Найменша вартість дизайну становила 10 доларів за метр», — сказав головний архітектор.

За його словами, фахівець не мав справи із освітніми закладами. Депутат Любов Цимбалюк переконана, що пошук дизайнера варто було починати не з Києва чи Харкова, а з Житомира.

«Ми маємо гіркий досвід тротуарів. Зупинилися на приїжджих. Крім того, сплачені з цієї суми податки не надійдуть до бюджету Житомира, а підуть до Харкова», — заявила депутат.

Крім того, за її словами, на цей проект підуть величезні кошти, яких у міському бюджеті просто немає.

«Думаю, що житомирські дизайнери зроблять нічим не гірший. Бо вони робитимуть його у Житомирі для житомирських дітей», — додала Любов Цимбалюк.

Члени комісії вирішили рекомендувати сесії передбачити 200 тис. грн у бюджеті, але за умови проведення відкритого конкурсу з визначення дизайнера, який робитиме проект.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада хоче витратити 195 тис. грн на дизайн гімназії №3. Понад 8 млн грн у 2018 році з міського бюджету Житомира витратять на перші класи.

Leave a Comment