Групі осіб, які викрадали нафту просто з трубопроводу, повідомили про підозру

Злочинній групі, яка у жовтні 2023 року викрадала нафту з трубопроводу «Мозир-Броди», повідомили про підозру. Про це повідомили у прес-службі поліції.

«Фігуранти зробили незаконну врізку у магістральний нафтопровід «Мозир – Броди» та зливали сиру нафту у спеціально обладнаний автомобіль. Таким чином було завдано збитку державі на понад 350 тисяч гривень», – розповіли правоохоронці.

Слідчі поліції встановили, що організатор злочинної групи – 56-річний житель Звягеля. До своєї діяльності він залучив аж сімох спільників, віком від 39 до 63 років. До своєї злочинної діяльності група залучила працівника державного підприємства, якому належав нафтопровід. Він складав графіки охорони об’єктів та погоджував плани автопатрулів. Завдяки цьому зловмисникам вдавалося безперешкодно потрапляти на ділянки та красти нафту.

Поліцейські провели більше 20 обшуків. Під час них вилучили вантажівку, два легкових автомобілі, генератор, обладнання та майно, що використовувалось для викрадення нафти. Також, під час обшуків у одного з фігурантів, 53-річного звягелянина, було виявлено та вилучено короткоствольну вогнепальну зброю.

Фігурантам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.