Житель Бердичівського району вбив сусіда і закопав його на своєму городі

Житель Бердичівського району, який убив свого сусіда та закопав його тіло на власному городі, отримав 14 років тюрми. Про це повідомили у прокуратурі області.

У травні 2020 року 45-річному чоловікові сусід приніс двох кролів на розплід у господарстві. До двох чоловіків згодом приєднався третій. Радість від подарованих тварин вирішили відзначити алкоголем. Вже увечері, близько 21:00, між чоловіками виник конфлікт, під час якого господар накинувся на сусіда спершу з кулаками, а потім вдарив ножем та схопив за шию і задушив.

Ще один товариш, який спостерігав усе це на власні очі, не тільки не розповів поліції про скоєне, а й допоміг приховати злочин.

Двоє приятелів, аби не розбудити матір, яка спала у сусідній кімнаті будинку, викинули тіло вбитого у двір через вікно. Потім, відрубавши ноги, щоб тулуб помістився у яму, закопали його на своєму городі. Щоб замаскувати свіжоскопану землю, місце обсадили часником.

Обвинувачений на суді вину визнав частково та розповів свою версію. Мовляв, йому здалося, що на нього напав недоброзичливець з москви (чоловік раніше бував там на заробітках), тому він його знешкодив.

З дня затримання і до набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.