Груповий нещасний випадок на підприємстві у Романові: комісія визнала винними одразу чотирьох працівників

Комісія, утворена Управлінням Держпраці у Житомирській області, завершила спеціальне розслідування групового нещасного випадку, який стався з працівниками підприємства «Вівад 09», що у селищі Романові. Про це повідомила прес-служба управління.

«30 травня, за вказівкою начальника зміни, слюсар ТОВ «Вівад 09» виконував огляд бункера накопичувача тирси. Під час демонтажу недіючого повітряного трубопроводу, для подальшого встановлення заглушки і зупинки потрапляння диму до приміщення, стався викид полум’я, внаслідок чого слюсар і керуючий зміною, який йому надавав допомогу, отримали термічні опіки різного ступеня важкості.

Комісія зі спеціального розслідування встановила, що під час виконання робіт постраждалі працівники не були забезпечені у повному обсязі спеціальним одягом та не застосовували наявні засоби індивідуального захисту. Ремонтні роботи обладнання та устаткування проводились без повної їх зупинки та знеструмлення. Згідно висновку комісії, даний нещасний випадок вважається пов’язаним з виробництвом», – йдеться у повідомленні.

Крім того, за результатами розслідування, чотирьох працівників підприємства визнали причетними до настання нещасного випадку. Генеральному директору ТОВ «Вівад 09» запропонували притягнути їх до дисциплінарної відповідальності та, у визначені терміни, виконати ряд заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку.

До слова, ТОВ “Вівад 09” є одним з найбільших підприємств з переробки дуба в Україні. Одним з основних напрямків і кінцевим продуктом переробки дуба є виробництво дубової ламелі, а також мозаїчного та індустріального паркету. За інформацією, яка розміщена на офіційному сайті товариства, у 2015 році на підприємстві працювали майже 500 людей.

Нагадаємо, у 2016 році на даному підприємстві стався аналогічний нещасний випадок, внаслідок якого брикетувальник ТОВ «Вівад 09» отримав опіки лиця і кінцівок. У Новограді на підприємстві з виготовлення паркету стався вже другий нещасний випадок. Найбільш травмонебезпечними галузями економіки області стали соціально-культурна сфера та торгівля

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *