Хто з нардепів-житомирян найбільш дисциплінований?

Якщо уявити, що кожен народний депутат мав би офіційно оформлені трудові відносини із народом України, то більшість з них мала би давно бути звільнена за прогули. Такий висновок напрошується після аналізу рівня відвідання обранцями сесійної зали Верховної Ради.

Ми вирішили не аналізувати всіх 450 депутатів. Зупинилися лише на тих, за кого голосували житомиряни, або чиє життя пов’язане із Житомирщиною.

Найбільш дисциплінованим виявився «одвічний» нардеп Віктор Развадовський. Попри те, що Віктору Йосиповичу можна було би заслаба закинути у досить частій зміні політичних уподобань, рівень його відвідання сесій мав би стати взірцем для всіх. Нардеп, згідно з офіційними даними сайту Верховної Ради, не пропустив жодного засідання.

Екс-заступник керівника обласної «Батьківщини», а тепер — член «Народного фронту» Вадим Кривенко та член пропрезидентського «БПП» Борислав Розенблат фактично дихають одне одному у спину в шансі посісти друге місце. Вадим Кривенко був присутній на 166 пленарних засіданнях, відсутній — на 11. Борислав Розенблат відвідав всього на 3 засідання менше, ніж його колега.

Найбільшим «прогульником» виявився колишній начальник Вадима Кривенка, Сергій Пашинський. Схоже, що Верховна Рада для цього народного обранця це своєрідне хобі. Адже результат його відвідування парламенту свідчить саме про це. Із 177 пленарних засідань Сергій Володимирович відвідав всього 77. Приблизно такою ж є і статистика присутності нардепа на сесіях.

Нагадаємо, що депутати Житомирської обласної ради вимагають від парламенту негайно прийняти нове виборче законодавство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *