Художника Юрія Камишного нагородять відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеня

Художника Юрія Камишного нагородять відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеня

Оприлюднено проект рішення міськвиконкому.

Художника Юрія Камишного у Житомирській міській раді хочуть нагородити відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеня. Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому, оприлюдненому на сайті міської ради.

«Враховуючи клопотання Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців, відповідно до протоколу від 15 березня 2017 року № 8 комісії з  питань  нагородження громадян  та юридичних осіб за заслуги  перед містом Житомиром відзнаками Житомирської міської ради та її виконавчого комітету, рішення Житомирської міської  ради  від 25.06.2003 № 182 «Про встановлення відзнаки  «За заслуги  перед містом» та затвердження Положення про неї» зі  змінами, рішень міської ради від 21.12.2016 № 483 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2015 № 34 «Про затвердження Програми забезпечення здійснення нагородження на 2016-2017 роки», від 21.12.2016 № 491 «Про міський бюджет на 2017 рік», виконавчий комітет Житомирської міської ради вирішив нагородити  відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеня за значний особистий внесок у розвиток культури і мистецтва та підняття міста на державному та міжнародному рівнях, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність Юрія Камишного», – зазначено у документі.

Довідково. Юрій Камишний – член Національної спілки художників України, член Міжнародної спілки художників під егідою ЮНЕСКО, член Міжнародної професійної спілки художників, заслужений художник України, народний художник України.

Нагадаємо, керівнику хорової капели «Орея» місто подарує квартиру. Персональну стипендію буде отримувати художник Юрій Камишний.

Leave a Comment