Гундич назначив директором Агенції регіонального розвитку екс-помічника облради

Переможцем конкурсу на посаду хедхантера – директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області, що займатиметься залученням інвестицій в область, став Артем Сачук. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Відомо, що більше року Сачук трудився радником голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми.

«Хедхантер підпорядковуватиметься напряму голові ОДА та офіційно приступить до роботи після реєстрації установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області». Серед основних завдань, які виконуватиме керівник Агенції – залучення інвестицій та додаткових ресурсів для територіального розвитку області, сприяння у втіленні інвестиційних проектів, презентація області та інвестиційних можливостей серед міжнародних фінансових та донорських організацій, пошук партнерів на національному та міжнародному рівнях, написання проектів територіального розвитку», – йдеться у повідомленні.

Раніше Артем Сачук очолював підприємства, напрямами роботи яких були консалтинг, аудит, ведення бухгалтерського обліку. Був радником голови обласної ради з питань організаційного, правового, аналітичного забезпечення діяльності ради, її органів, депутатів. Останнє місце роботи – начальник відділу звітності та аудиту управління фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та аудиту Житомирської обласної ради.

 Нагадаємо, начальником управління охорони здоров’я ОДА призначили Миколу Суслика.  Луценко звільнив першого заступника прокурора Житомирської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *