Іноземець, який викладав англійську мову принцу та королівській родині, відкрив свій клас у Житомирі

Іноземець, який викладав англійську мову принцу та королівській родині, відкрив свій клас у Житомирі

Чоловік відкрив в обласному центрі приватний клас англійської мови.

У Житомирі нещодавно відкрився унікальний клас англійської мови «Hello everyone», де дітей та дорослих навчає іноземець. Викладання мови відбувається виключно англійською. Викладач швидко вчить учнів просто розбиратися у складній граматиці, грамотно говорити та навіть думати англійською!

Містер Ахмед народився у Єгипті, працював викладачем англійської та перекладачем у рідному місті Каїрі, тривалий час давав приватні уроки у Данії, а також був вчителем англійської мови родини принца та членів королівської сім’ї у Саудівській Аравії.

 – Учні кажуть, що ваші заняття унікальні. У чому «родзинка»?

 – Головне правило у процесі мого викладання: англійська – це задоволення. Я – дитина – з дитиною, дорослий – з дорослими. Ми стаємо друзями зі студентами. І головне, що не доводиться це робити штучно. Все відбувається щиро: обожнюю свою роботу та учнів. Вони у мене всі неповторні!

Щодо процесу – я не є прихильником старої, традиційної школи викладання.  Використовую власні авторські ігри, дидактичний матеріал, карточки, які виготовляю сам. Крім того, протягом всього уроку студенти отримують багато практики.

 – Чому ви стали вчителем англійської?

 – Думаю, що я народився бути вчителем англійської. А взагалі було чимало причин. Моє рідне місто знаходиться в історичному районі відомих пірамід Гізи. Щодня я бачив туристів різних національностей, всі вони спілкувалися англійською. Мені стало цікаво їх розуміти, тому я почав вчити мову. Крім того, більшість членів моєї родини говорять англійською дуже добре, зокрема, мій батько. Він багато подорожував, відвідував різні країни та континенти, бо працював з колишнім президентом Єгипту. Я дивися на тата і розумів, щоб мати хороше майбутнє, щонайменше потрібно досконало володіти англійською. А коли почав допомагати з домашнім завданням меншим братам та племінникам, зрозумів, що отримую велике задоволення від того, що ділюся знаннями з іншими. Тому вступив до університету та отримав спеціальність викладача англійської мови.

 – Після університету пішли працювати у школу?

 – Спочатку так. Після завершення навчання в університеті вчителював у старшій школі, а паралельно був перекладачем в одній туристичній компанії. У 2010 році працював у Еміратах, в Австралійському посольстві. Пізніше жив у Данії та давав приватні уроки іноземної мови для дітей та дорослих. Через деякий мене запросили працювати у Саудівську Аравію. Там я вчив англійській мові принца та його дітей, а також одного чоловіка з королівської родини. Додатково принц влаштував мене працювати у його компанію. Робота полягала у тому, щоб налагоджувати ділові стосунки з британцями, ірландцями та американцями. Це був корисний час для мене, бо майже три роки я фактично жив серед людей, для яких англійська є рідною. Ми досі підтримуємо дружні стосунки.

 – У Житомирі ви вже кілька місяців. Як у житомирян справи зі знаннями англійської?

 – Між іншим, хочу сказати, що мені подобаються тутешні люди. Вони привітні, спокійні, добрі, не втручаються у чуже життя. Що стосується мови – багато людей на вулиці, в магазинах, у транспорті розуміють англійську, але не говорять. Думаю, що вони просто не мають практики. Не потрібно соромитися, не потрібно боятися робити помилки, треба просто пробувати і все вийде. У мій клас приходять студенти з різним рівнем володінням іноземною. Але абсолютно з усіма ми знаходимо спільну мову. Усі вони – цікаві. Хочуть розвиватися, вчитися, стати кращими. І я щасливий, що можу допомоги.

 – Скільки часу потрібно, щоб вивчити мову?

 – Деякі мої студенти після першого заняття бачать результат. Але все залежить від бажання людини. Звичайно, важлива регулярність занять з викладачем. Але вивчення мови – це велика робота над собою. Це процес, який не повинен закінчуватися за дверима класу. Потрібно практикувати мову щодня з кимось із друзів, дивитися англомовні фільми, читати книжки мовою оригіналу, писати листи іноземним друзям із соціальних мереж. Шляхів багато.

Мія почала говорити цілими реченнями) Гарний початок суботнього дня!

Gepostet von Hello everyone am Samstag, 10. November 2018

 – Ви працюєте з дітьми та дорослими. Бувають випадки, коли у дитини немає бажання вчити мову? Що робити у таких випадках?

 – По-перше, потрібно знайти причину та шукати індивідуальний підхід, зрозуміти, що саме любить дитина і подавати інформацію цікавим саме для неї шляхом. Крім того, потрібно правильно обрати форму навчання: деякі діти – командні «гравці», вони швидше вчаться разом із однолітками, тягнуться до сильніших. У моєму класі діють міні-групи по 3-6 діток. А деяким хлопчикам та дівчаткам більше підходить приватне заняття. У мене є юні учні для яких англійська стала справжнім захопленням. Вони не лише отримують масу задоволення від уроків, але й починають самостійно займатися вдома.

 – А у вас є захоплення?

 – Я багато читаю. Але не просто читаю, а досліджую те, що читаю. Можу перечитувати книгу 20 разів і щоразу знаходити там щось нове, те що не бачив спочатку. Зазвичай це література з саморозвитку, мотивації та психології. Я планую отримати ще одну вищу освіту в Україні, яка буде стосуватися цього. Коли я маю трохи більше часу, я пишу вірші про мої почуття. Звісно, ще одна важлива частина мого життя та часу – спорт. Кожен день я починаю із спортивної зали та тренувань.

 – Які плани?

– Моя мета – мати власну школу, де буде не лише вивчення англійської мови. Люди приходитимуть туди для саморозвитку, мотивації. Але поки не готовий говорити про це вголос. У найближчих планах – вивчити українську мову та спілкуватися вільно. Я вже знаю абетку та читаю, розумію деякі слова.

  – Чим пишаєтеся у житті?

– Я пишаюся, що я людина, якою я хочу бути. Що я той, хто я є. А також тим, що ставлю цілі і досягаю їх. Також пишаюся своєю дружиною, яка мене розуміє і ми можемо працювати пліч-о-пліч.

Записатися на заняття можна за номером телефону: (096) 62-08-618

Leave a Comment