Іноземця, якого 10 років розшукували за розкрадання коштів і затримали у Житомирі, екстрадували “додому”

Іноземця, якого 10 років розшукували за розкрадання коштів і затримали у Житомирі, екстрадували “додому”

Чоловіка затримали у Житомирі.

Прокуратура Житомирщини забезпечила проведення екстрадиції громадянина Чехії, якого на батьківщині підозрюють у розкраданні коштів на суму майже 1 млн крон. Про це повідомила прес-служба відомства.

Зокрема, 5 липня  у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулася фактична передача правопорушника представникам компетентних органів Чеської Республіки.

«Затриманий у Житомирі громадянин Чехії був оголошений правоохоронними органами цієї держави у розшук у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження щодо розкраданням ним майже 1 млн чеських крон», – розповів заступник прокурора Житомирської області Олег Мостиховський.

Нагадаємо, на Житомирщині поліцейські затримали іноземця, якого 10 років шукали за розкрадання в особливо великих розмірах. У себе на батьківщині 56-річний чоловік розшукувався за скоєння злочину, передбаченого статтею 248 Кримінального кодексу Республіки Чехії (Розкрадання в особливо великих розмірах). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років. Вже встановлено, що з 2009 року іноземець переховувався на території України.

Leave a Comment