Інспекція з благоустрою хоче узаконити торгівлю на Хлібній, “бо там все одно торгують”

Інспекція з благоустрою Житомирської міської ради хоче дозволити тимчасову торгівлю на вулиці Хлібній, 19. Саме там, де нещодавно було показово демонтовано кілька кіосків. Про це представники інспекції повідомили під час засідання виконкому 4 січня.

За словами представників комунального підприємства, на цьому місці все одно торгують. Тому у “Інспекції з благоустрою” хочуть дозволити підприємцям встановлювати намети для продажу сільськогосподарської продукції або товарів власного виробництва.

Однак члени виконкому обурилися такою ініціативою інспекції.

“Там поряд, у будинку, живуть люди. Знаходитися там неможливо. Постійний сморід, склади… У нас уже є рішення з цього приводу. Завдяки ньому ми це місце звільнили. Там же базар. Для чого ми це робимо?”, – обурюється член виконкому Світлана Півоварова.

Юрист КП “Інспекція з благоустрою” Денис Ходаківський стверджує, що коли Хлібну, 19 звільняли від МАФів — підприємці просили дати їм інші місця для торгівлі продукцією, яку виробляють самі.

За словами ще одного члена виконкому Наталії Волинець, місця для торгівлі сільськогосподарською продукцією та товарами власного виробництва виконком вже визначив на вулиці Лятошинського.

“Ми не можемо постійно стежити за підприємцями, які самовільно здійснюють торгівлю на цьому місці. Наш інспектор періодично чергує на Хлібній, 19. Але він не може знаходитися там постійно. Ми хочемо це все зробити красиво. Люди з наметами будуть приходити, торгувати і збирати їх. Якщо не сподобається — ми приберемо їх потім”, – каже заступник начальника КП “Інспекція з благоустрою” Тетяна Степаницька.

І хоча, як стверджують в інспекції з благоустрою, на цьому місці однаково торгуватимуть, виконком не надав дозвіл на тимчасову торгівлю по Хлібній, 19. Ініціативу інспекції підтримали лише троє членів виконавчого комітету.

Нагадаємо, два депутати міської ради і три члени виконкому нинішньої каденції отримали дозволи на встановлення малих архітектурних форм. За перше півріччя 2016 року від власників кіосків та магазинів місто отримало 63 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *