Інспекція з благоустрою скаржиться на супермаркети

Великі супермаркети Житомира, власники яких знаходяться в інших містах, ігнорують приписи КП “Інспекція з благоустрою”. Про це під час засідання оперативного штабу щодо прибирання снігу Житомирської міської ради повідомила заступник начальника інспекції Тетяна Степаницька.

Не дивлячись на всі ті приписи, які були видані протягом листопада-грудня, більшість великих супермаркетів, особливо ті, чиє керівництво знаходиться у інших містах, ігнорують їх. Адміністрація цих закладів каже, що їхнє керівництво не знаходиться у Житомирі, обіцяють доповісти і, можливо, колись вирішити проблему”, – сказала Тетяна Степаницька.

Заступник міського голови Олександр Фещенко доручив працівникам інспекції зібрати інформацію по кожному закладу і розмістити її на сайті Житомирської міської ради. Щоправда, як саме будуть боротися із недбалими торговельними закладами Олександр Фещенко не зазначив.

Нагадаємо, що патрульна поліція просить мерію прийняти рішення, яке дозволятиме вилучати авто, які перешкоджають прибиранню снігу. У мерії стверджують, що медичні заклади міста готові впоратися із морозами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *