Інститут медсестринства знову очолив нинішній ректор. Він був єдиним кандидатом

Інститут медсестринства знову очолив нинішній ректор. Він був єдиним кандидатом

За його кандидатуру проголосували 95% виборців.

За результатами  виборів ректора комунального вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради, які відбулися 20 червня, новим керівником став нинішній ректор Віктор Шатило. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

За його кандидатуру проголосували 95% виборців. У виборах ректора брали участь 195 виборців з 205 членів трудового колективу. За виборчим процесом та підрахунком голосів спостерігала робоча комісія обласної ради.

Конкурс на заміщення посади ректора обласна рада оголосила 27 березня і впродовж двох місяців здійснювався прийом документів. За цей період очолити заклад виявив бажання тільки один кандидат – нинішній ректор.

Варто зазначити, що згідно з освітнім законодавством, дозволяється проведення виборів керівника навчального закладу навіть за наявності лише одного кандидата.

Нагадаємо, що  управління освіти і науки облдержадміністрації очолила Лариса Шевчук. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації. За інформацією прес-служби, начальник управління призначена на посаду з 20 червня 2017 року.  Міський голова Сергій Сухомлин призначив нового керівника КП «Парк» Житомирської міської ради. Ним стала заступник директора КП «Регулювання орендних відносин» Світлана Ольшанська.  Як повідомила «Вголос.Zt» керуюча справами виконкому міської ради Ольга Пашко, розпорядження Сергій Сухомлин підписав 16 червня, а 19 червня новий керівник приступила до роботи.

Leave a Comment