Інвалідність за 22,5 тисяч: на хабарях викрили житомирських лікарів

У Житомирі СБУ викрила медиків на вимаганні хабарів від учасника АТО за сприяння в оформленні інвалідності. Про це повідомляє пресгрупа відомства.

Медична працівниця однієї із комунальних лікарень Житомира та член лікарської комісії обласного центру медико-соціальної експертизи вимагали з учасника АТО 22,4 тис. грн за оформлення групи інвалідності.

«Медпрацівниця однієї з комунальних установ Житомирської міської ради за 14,4 тисячі гривень пообіцяла допомогу пораненому атошнику у правильному оформленні документів попереднього медичного огляду. У цю ж суму входили «гарантії» її впливу на членів лікарсько-консультативної комісії для видачі колишньому військовому направлення для проходження МСЕК для оформлення групи інвалідності. У цього ж пораненого військовослужбовця вимагав хабар ще один медик – член лікарської комісії Житомирського обласного центру медико-соціальної експертизи. За свій підпис під профільним висновком лікар зажадав 8 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

За відмову платити лікар обласної установи погрожував проблемами із оформленням інвалідності. Загалом процес «супроводження» одноразового оформлення інвалідності коштував пораненому майже 22,5 тисячі гривень, хоча колишній він мав на це повне законне право.

За місцями роботи «перевертнів у білих халатах» були проведені санкціоновані слідчі дії.Нагадаємо, що посадовець коростенської мерії вимагав тисячу доларів за ділянку під забудову. Судили поліцейських, які вимагали хабар у вигляді пального.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *