Посадовець ліквідованої Хорошівської РДА безпідставно переплатив майже 440 тис. грн за вугілля

Екс-керівника відділу освіти нині ліквідованої Хорошівської РДА підозрюють у службовому недбальстві, яке спричинило майже 440 тис. грн збитків бюджету. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Кілька років тому підозрюваний уклав із приватним товариством, яке зобов’язалося постачати кам’яне вугілля для опалювання шкіл, три додаткові угоди до основного договору нібито у зв’язку з підвищенням цін. Однак ніякими належними документами коливання цін на ринку на кам’яне вугілля не було підтверджено. Цими додатковими угодами безпідставно збільшено ціну за паливо та зменшено його майже на 220 тонн», йдеться у повідомленні.

За висновками судово-медичної експертизи, внаслідок таких дій з бюджету постачальнику зайво перераховано майже 440 тис. грн.

З метою відшкодування державі заподіяної шкоди, заявлено цивільний позов про стягнення з товариства зазначеної суми коштів, який задоволено в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, що посадовців, які вкрали більше мільйона на будівництві сільської амбулаторії, судитимуть. Двох посадовців судитимуть за розтрату понад 300 тис. грн бюджетни коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *