Із доходів жителів області з початку року вирахували понад 63 мільйони на армію

З початку року жителі області сплатили 63,5 млн грн військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 14,2 млн грн. Про це повідомили у прес-службі Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області.

«З початку 2019 року платниками Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області сплатили 63,5 млн грн. військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 14,2 млн грн., або 29 %», – йдеться у повідомленні.

Сплата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Нагадаємо, що  майже 440 безробітних області стали контрактниками української армії. У Житомирі запропонували створити музей військової техніки просто неба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *