Із наркотиками у кишенях затримали співробітника житомирської виправної колонії

Інспектора відділу нагляду і безпеки установи виконання покарань повідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів в місця позбавлення волі. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Слідством встановлено, що правоохоронець займався незаконним придбанням та зберіганням з метою збуту наркотичного засобу – метадону. Так, у серпні цього року інспектор придбав наркотичний засіб, який наступного дня, заступаючи на добове чергування, переніс у кишенях свого одягу до виправної колонії для збуту», йдеться у повідомленні.

Посадовця викрили працівники оперативного відділу, які під час огляду його форменого одягу виявили у кишені згорток із 14 капсулами білого кольору з кристалічною речовиною. Відповідно до висновку експерта, вилучена речовина – наркотичний засіб, обіг якого обмежено – метадон.

Інспектора звільнили з роботи. Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, що на Житомирщині викрили канал постачання наркотиків ув’язненим. У вересні 2020 року співробітник виправної колонії був засуджений за збут наркотиків ув’язненим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *