Із житомирських вузів евакуювали людей. Шукають вибухівку

Із житомирських вузів евакуювали людей. Шукають вибухівку

 На пошту прийшло повідомлення про замінування.

Близько 8:40 24 червня до поліції від адміністрацій двох вищих навчальних закладів у Житомирі надійшли повідомлення про отримання електронного листа із сповіщенням про закладення у вузах вибухівки. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області. Нині на місцях подій працюють поліцейські та інші екстрені служби.

«Одразу ж після отримання тривожних повідомлень за вказаними адресами виїхали слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб. Поліцейські огородили по периметру потенційно небезпечні території, доступ до яких тимчасово обмежено. Також проведена евакуація з приміщень вишів студентів і працівників. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту», – йдеться у повідомленні.

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП, застосовуючи спеціальні технічні засоби, проводять ретельний огляд приміщень та навколишніх територій. Інформація про події належним чином зареєстрована. Водночас розпочато заходи зі встановлення осіб авторів тривожного повідомлення.

Нагадаємо, що три житомирські вузи отримали повідомлення про замінування. У листопаді 2018 року невідомі повідомили про замінування автовокзалу у Житомирі. Анонім, який повідомив про це, вимагав півмільйона гривень.

Leave a Comment