Кадрові метаморфози: звільнений заступник Сухомлина став його радником

Колишній заступник міського голови Житомира Матвій Хренов, який написав заяву на звільнення за власним бажанням, став радником Сухомлина. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

«Вважати Хренова Матвія Володимировича радником міського голови на громадських засадах», – йдеться у документі. Розпорядження Сергій Сухомлин підписав 14 березня.

Два дні потому, 16 березня, міський голова підписав ще одне кадрове розпорядження. Згідно з ним, заступник директора департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук, яка виконувала обов’язки керівника, призначена на посаду директора.

«Перевести з 16 березня 2018 року Прохорчук Діну Ансарівну з посади заступника директора депаратаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради на посаду директора департаменту як таку, що пройшла за конкурсом, з посадовим окладом згідно зі штатним розписом», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що наприкінці лютого заступник житомирського міського голови Матвій Хренов написав заяву на звільнення. Депутати міської ради підтримали його звільнення та затвердили двох нових заступників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *