Карантин у житомирських навчальних закладах продовжили ще на тиждень

Карантин у житомирських навчальних закладах продовжили ще на тиждень

У зв’язку з нестійкою епідемічною ситуацією.

Обмежувальні заходи у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах Житомира продовжено до 16 лютого. Про це повідомила під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, – інформує прес-служба міської ради. 

«У зв’язку з нестійкою епідемічною ситуацією щодо захворюваності на грип і ГРВІ та необхідністю проведення імунопрофілактики проти кору та інших керованих інфекцій, вирішено продовжити призупинення освітнього процесу до 16 лютого включно», – сказала начальник управління охорони здоров’я міської ради Марія Місюрова.

Директор департаменту освіти міської ради Валентин Арендарчук наголосив, що продовження призупинення навчання не вплине на загальний освітній процес:

«Для педагога  – це не  проблема. Вчителі надолужують втрачений час шляхом ущільнення навчального матеріалу та інтенсифікації освітнього процесу. У разі потреби вони використовують резервні години, які передбачені навчальним планом.  Крім того, для кожної теми передбачені години для повторення в кінці року. Тож можливий варіант і за рахунок цих навчальних годин для повторення подавати необхідний матеріал.  А в учнів старших класів є  теми для самостійного опрацювання. Великої проблеми у виконанні навчальної програми немає, адже  у нас працюють високопрофесійні майстерні педагоги».

Нагадаємо,  що 28 січня, було прийнято рішення про введення упереджувальних обмежувальних  заходів у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах та рекомендовано у закладах професійно-технічної освіти.

А 1 лютого, у зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності населення на кір та з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності, було прийнято рішення, що діти зможуть відвідувати навчальні заклади лише за наявності довідки про вакцинацію. Довідки вимагатимуться лише від тих, хто не має записів про вакцинацію або має протипокази..

Leave a Comment