Ми кажемо «ні!» подальшій роботі цього уряду! – Розенблат про рішення президентської фракції

Ми кажемо «ні!» подальшій роботі цього уряду! – Розенблат про рішення президентської фракції

У БПП збиратимуть підписи за відставку уряду Яценюка.

Парламентська фракція «Блок Петра Порошенка» визнала незадовільною роботу Уряду прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та вже завтра розпочне збір підписів за його відставку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України від Житомира Борислав Розенблат.

«Закінчилося засідання фракції БПП, на якому були присутні Президент Петро Порошенко та прем’єр міністр України Арсеній Яценюк. […] Врешті-решт сьогодні фракція прийняла практично одноголосне рішення – визнати незадовільною роботу уряду та вже завтра розпочати збір підписів за його відставку. Було дуже приємно, що Президент робив свої висновки на основі виступів депутатів. […] Враховуючи, що на сьогоднішні питання стоїть дуже гостро, ми вирішили не частково реформувати, а кардинально змінити уряд!» – зазначив Розенблат.

При цьому нардеп визначає: загроза, того, що інші фракції у Верховній Раді можуть почати розхитувати ситуацію таки існує.

«Як справжні політики, вони думають тільки про наступні вибори. Ми ж вважаємо себе державниками і повинні думати про наступні покоління! Ми вносимо питання про відставку уряду і маємо на меті у той же день почати формувати новий. Я не думаю, що багато міністрів залишаться на своїх місцях – дуже мало хто з них справився зі своїм завданням. Як би там не було, але рішення прийнято – ми кажемо “Ні!” подальшій роботі цього уряду!» – додав він.

2016-02-15_224947

Варто зазначити, що завтра, 16 лютого, о 10:00 на майдані ім. С. П. Корольова у Житомирі (перед приміщенням облдержадміністрації) відбудеться загальноукраїнська акція «Прем’єра-мародера – під трибунал!» Цього ж дня у Верховній Раді заслуховуватимуть звіт про діяльність уряду, за підсумками якого народні депутати проголосують за довіру чи недовіру Кабміну під керівництвом Арсенія Яценюка.

Leave a Comment