Керівник АТП розповів, що «айдарівці» вимагали в нього 20 тонн дизелю

Керівник АТП розповів, що «айдарівці» вимагали в нього 20 тонн дизелю

У поліції кажуть, що криміналу немає, а просто конфлікт.

На кілька годин 9 серпня особи у військовій формі із нашивками «Айдар» заблокували роботу підприємства АТП-11854. За словами директора підприємства Дмитра Федорченка, «айдарівці» вимагали у нього 20 тонн дизельного пального або грошову компенсацію.

«Наше підприємство — одне із найбільших перевізників у Житомирі. Крім того, маємо платну стоянку. Цистерна, через яку все і трапилося, стала на стоянку 27 липня. Залишила її 5 серпня. Водій заплатив за паркування і поїхав. Вранці ж 9 серпня до мене прийшли люди у військовій формі із нашивками «Айдар» і почали погрожувати. Мовляв, оскільки ми відпустили цистерну із 20 тоннами дизелю, то тепер ми маємо їм або віддати це пальне, або компенсувати його вартість», — розповів в. о. голови правління АТП-11854», комерційний директор підприємства Дмитро Федорченко.

На думку підприємця, така поведінка військових — звичайнісінький рекет. Федорченко стверджує, що люди у камуфляжі поводилися дуже зухвало, погрожували та били.

«Мене вдарили по голові, мого заступника тримали за горло. Вони казали, що не дадуть мені працювати, блокували роботу підприємства. Лише коли вдалося викликати поліцію — залишили приміщення АТП», — додав Федорченко.

Як повідомили «Вголос.Zt» у прес-службі поліції, автомобіль був викрадений на Черкащині у «айдарівців». У Житомирі їхні побратими намагалися перехопити цистерну, але не встигли. Про погрози та побої у поліції не кажуть нічого. Запевняють, що конфлікт, який стався між людьми у формі та підприємцем, поліцейські зупинили. Підстав для подальшого розслідування не бачать.

Тим часом, Дмитро Федорченко звернувся до судово-медичної експертизи, щоб зняти побої. За його словами, від нього вимагають пальне або гроші.

«Навіть, якщо із цією цистерною щось було не так — підприємство не уповноважене проводити слідчі дії. Ми свої обов’язки виконали. Водій цистерни поставив вантажівку, сплатив за паркування. Ми відпустили його. Якщо ж хтось вважає, що ми не праві — нехай звертається до суду», — підсумував він.

Нагадаємо, що між активістами та представниками “Айдару” розгорівся скандал через забудову на Київській, 6. Трохи згодом “айдарівці” пояснили журналістам чому вони виступають проти будівництва скверу.

Leave a Comment