Керівник підприємства взяв більше 12 мільйонів за поставку кукурудзи, яку так і не привіз

Керівник підприємства взяв більше 12 мільйонів за поставку кукурудзи, яку так і не привіз

Суд вирішить долю директора.

На Житомирщині закінчено розслідування кримінального провадження за фактом заподіяння державі збитків на суму 12,2 млн грн. Прокуратура Житомирської області затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом заподіяння державі збитків в особливо великих розмірах, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч. 1 ст. 209) Кримінального кодексу України.

«Досудовим розслідуванням установлено, що директор одного з підприємств Житомирщини, з метою одержання грошових коштів під гарантії Уряду, надав до публічного акціонерного товариства, яке займається зберіганням, перевалкою зерна та виробництвом борошна, завідомо недостовірні дані про наявність орендованих посівних площ. У подальшому, після укладення контракту, умовами якого передбачено поставку 12,6 тисяч тонн кукурудзи, зловмисник одержав грошові кошти на суму 12,2 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Однак керівник умови контракту не виконав, зерно кукурудзи не поставив, натомість заволодів грошовими коштами на загальну суму понад 12,2 млн грн, частину з яких легалізував шляхом придбання двох позашляховиків представницького класу, а решту використав для здійснення господарської діяльності. Такими діями було завдано державі збитків в особливо великих розмірах.

«Досудове розслідування проводилося слідчим управлінням головного управління Нацполіції в області. На даний час підозрюваному та його захиснику повідомлено про закінчення досудового розслідування та, відповідно до вимог ст. 290 КПК України, відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення», – уточнили у прес-службі.

Після ознайомлення обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті. Державне обвинувачення у суді здійснюватиме прокуратура області.

Нагадаємо, правоохоронці вилучили 80 дубів вартістю майже півмільйона гривень. В області зросла кількість розбоїв, грабежів та протиправних заволодінь транспортними засобами, – прокурор області.

Leave a Comment