Керівника КП “Парк” Шуста відсторонили від роботи

Керівника КП “Парк” Шуста відсторонили від роботи

Розпорядження підписав міський голова.

Директора КП “Парк”, депутата Житомирської міської ради від “Опозиційного блоку” Володимира Шуста відсторонили від виконання його обов’язків. Щоправда, лише на час перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства. Відповідне розпорядження 7 вересня підписав міський голова Сергій Сухомлин.

Діяльність комунального підприємства “Парк” вже перевірялася комісією на чолі із секретарем міської ради Наталією Чиж. Результати аудиту були оприлюднені на сайті Житомирської міської ради. Однак міський голова вирішив перевірити діяльність уже нового керівника.

Напередодні появи цього документу Житомиром почали ширитися чутки про те, що нинішній директор КП “Парк” Володимир Шуст написав заяву на звільнення. Однак 5 вересня депутат цю інформацію у телефонній розмові із нашим журналістом спростував. А вже через два дні на сайті міської ради оприлюднили розпорядження:

“Відсторонити з 08 вересня 2016 року Шуста Володимира Петровича, директора комунального підприємства «Парк» Житомирської міської ради від виконання посадових обов’язків на час проведення перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства із збереженням заробітної плати.

На час проведення перевірки виконання обов’язків директора комунального підприємства  «Парк» Житомирської  міської  ради  покласти з 08 вересня 2016 року на заступника директора цього підприємства з розвитку парків Кузьмінську Ольгу Володимирівну”, – йдеться у розпорядженні міського голови від 7 вересня.

Нагадаємо, що нову клумбу “Жар-птиця”, яку нещодавно облаштували у парку, постійно обкрадають житомиряни. Поліцейські та журналісти провели рейд з метою перевірки як містяни виконують заборону виконкому курити у парках та скверах.

Leave a Comment