Керівника обласного Держгеокадастру можуть зняти

Новий виконуючий обовязки начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Оксана Присяжнюк може бути звільнена з посади, так і не набувши офіційного статусу повноцінного керівника. З такою рекомендацією сьогодні виступили депутати Житомирської обласної ради.

Нова очільниця ГУ Держгеокадастру у Житомирській області виступила перед депутатами зі звітом щодо земельних ділянок, наданих у користування учасникам бойових дій у зоні АТО, пораненим та сім’ям загиблих.

«Мене турбує питання, чому я про ваше призначення, як голова облдержадміністрації, дізнаюся з фейсбуку від активістів?», – дивується голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський.

«Коли ми нарешті отримаємо не виконуючого обовязки, а повноцінного начальника Держгеокадастру?», – запитує у новопризначеної в. о. голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська.

У претензію новому керівнику установи депутати ставлять дуже малу кількість розглянутих заяв від учасників АТО. За словами Оксани Присяжнюк, управління розглянуло понад 3 тисячі звернень із понад 6 тисяч, які надійшли. По 301 заяві надано відмову.

«Учасник АТО, який у бойових діях на Донбасі втратив руку, вже восьмий раз приходить до Держгеокадастру, і його знову відправляють», – говорить представник учасників антитерористичної операції.

Депутати майже одноголосно, 58 голосами із 60 визнали роботу нового керівника ГУ Держгеокадастру в області незадовільною та дали місячний термін для надання земельних ділянок учасникам АТО, які написали заяви. Крім того, народні обранці вирішили перевірити діяльність управління протягом 2015 року.

Нагадаємо, що попередника Оксани Присяжнюк, Віталія Ясана звільнено із займаної посади 10 березня 2016 року згідно з наказом Держгеокадастру України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *