Керівникам комунальних підприємств Житомира зменшили премії

Керівникам комунальних підприємств Житомира зменшили премії

До 30 відсотків трьох місячних посадових окладів.

Премії керівникам комунальних підприємств Житомирської міської ради зменшать майже втричі. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

Згаданим документом внесли зміни у попереднє розпорядження. За ним керівники комунальних підприємств щоквартально мали отримувати премії в розмірі 3 посадових окладів. У новому розпорядженні до зазначеного документу внесли зміни. Тож відтепер розмір премії комунальникам обмежуватиметься 30 відсотками від 3 посадових окладів.

Разом із тим, 24 січня 2020 року міський голова видав розпорядження про показники преміювання виконавчих органів міськради. Так, посадовці мерії щомісячно отримуватимуть 75 відсотків премії. Додатково отримуватимуть кошти за «значне зростання обсягу робіт, впровадження новітніх управлінських рішень та інноваційних технологій». Щоправда, хто і як оцінюватиме цей «обсяг та впровадження» у документі не йдеться.

Нагадаємо, що у грудні 2018 року житомиряни зареєстрували петицію щодо скасування всіх премій та надбавок посадовцям на час війни на Сході. У листопаді 2019 року Сухомлин преміював 12 керівників комунальних підприємств.

Leave a Comment