«Хто вам дозволяв так гарно жити?» – окупанти написали після втечі з Трифонівки

Залишаючи село Трифонівка на Херсонщині під тиском Збройних сил України, рашистські окупанти написали на стіні одного з місцевих будинків «Хто вам дозволив так гарно жити?».

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці.

Наталія з Трифонівки розповідає, що будинок, який будували всією сім’єю, окупанти знищили маже вщент.

«Важко звикнути до цих руйнацій. Кожен день виходиш, дивишся на все це і дуже тяжко. Я постійно питаю в себе: за що нас вбивають? Кому ми щось погане зробили? Ми ні на кого не нападали, ні в кого нічого не забирали, нікого не вбивали. Нехай би матері та дружини росіян побачили, яку «красу» тут наводять їх хлопчики. Вони як покинули село, то на дорозі написали: хто вам дозволяв так гарно жити? Український народ працелюбний. Нехай вони в себе роблять, і в них все буде», — емоційно розповідає Наталія про окупацію росіянами Трифонівки.

Будинок Наталії зазнав значних руйнувань: знищено дах будинку, стіни, крім того, все що було в будинку — згоріло під час пожежі. Одна жінка все одно не опускає руки та чекає допомоги від будівельників Житомирщини, яка стала учасником проекту відновлення громад Херсонщини під назвою «Пліч-о-пліч». Наразі над відновленням села Трифонівка Великоолександрівської громади 11 будівельних бригад з Житомирщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *