Хвора на короновірус жінка з Радомишля перебуває під наглядом лікарів, – ОДА

Хвора на короновірус жінка з Радомишля перебуває під наглядом лікарів, – ОДА

До неї направили медиків з Житомира.

Хвора на короновірус жінка з Радомишльського району перебуває під постійним наглядом лікарів. Про це 13 березня, під час брифінгу, повідомила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

«Жінка, яка захворіла на коронавірус, наразі дихає самостійно, перебуває на кисневій підтримці, стан середньої тяжкості. До лікарні у Радомишлі направили спеціалістів із Житомира – лікаря-інфекціоніста, пульмонолога, які слідкують за її станом здоров’я та надають всю необхідну медичну допомогу відповідно до симптоматики», – зазначила Остапченко.

За її словами, зранку 13 березня стан хворої жінки погіршився і був визначений як важкий. Насичення крові киснем впало з 77% до 47%. Пацієнтку перевели на штучну вентиляцію легенів, надана киснева терапія. Станом на 11.00 13 березня – жінка вже дихає самостійно.

«Лікарі забезпечені індивідуальними засобами захисту, лікарня забезпечена необхідними медичними препаратами. В області є тест-системи для виявлення COVID-19. За даними МОЗ України, такі системи направлені вже до 9 регіонів країни», ‒ додала заступниця голови ОДА.

Нагадаємо, що на Житомирщині підтвердили зараження короновірусом. Школи та садочки Житомира закрили на карантин.

Leave a Comment