Кінотеатрам “Жовтень” та “Космос” знову спробують дати раду

Кінотеатрам “Жовтень” та “Космос” знову спробують дати раду

Із колишніх кінотеатрів хочуть зробити арт-центр та виставковий центр.

По двісті тисяч гривень виділили із міського бюджету на реконструкцію двох найбільших у Житомирі кінотеатрів – “Жовтень” і “Космос”. Вказані гроші мають піти на виготовлення проектно-кошторисної документації.

За задумом мерії кінотеатр “Жовтень” має перетворитися на арт-центр, у якому проводитимуться різноманітні мистецькі заходи. А ось колишній кінотеатр “Космос” збираються переобладнати під виставковий центр. Його вартість стане відомою вже після розробки документації.

Тим часом, як стверджує депутатка Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко, за минулу депутатську каденцію мерія вже виділяла 1 мільйон гривень на розроблення технічної документації.

Реконструкцію планували робити за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку. Втім, справу до кінця так і не довели, а гроші — витратили“, – розповіла депутатка у коментарі “Вголос.zt”.

За її словами, реалізація попереднього проекту виявилася непідйомною для міського бюджету. Разом із тим, стверджує Ярмоленко, немає жодної гарантії, що новий арт-центр місто “потягне”? Та й чи є доцільність будівництва арт-центру в місті, якщо на нинішній сесії депутати проголосували за створення “Українського дому”, функції якого фактично дублюватимуть призначення новобудови?

 

Leave a Comment