Колишнього посадовця облдержадміністрації судитимуть за надмірну розтрату майже 2 мільйонів з бюджету

Колишнього директора одного з департаментів Житомирської обласної державної адміністрації підозрюють у службовій недбалості, яка призвела до розтрати понад 1,7 мільйона бюджетних коштів. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

«Слідство встановило, що у жовтні 2017 року між департаментом облдержадміністрації та приватним товариством укладено договір про реконструкцію школи в Овруцькому районі. Підрядник зобов’язався виконати увесь обсяг робіт з належною якістю. Проте умов договору не дотримався. У звітах про виконані будівельні роботи було завищено їх обсяг та вартість використаних матеріалів. А до  офіційних документів внесено неправдиві відомості», – розповіли у прокуратурі.

У прокуратурі додають, що за час виконання робіт у підприємства-підрядника змінилося три директори. Всі вони передавали документи з недостовірними відомостями передавали замовнику для оплати.

Екс-директор департаменту облдержадміністрації, вважають правоохоронці, недбало поставився до своїх службових обов’язків та не забезпечив здійснення технічного нагляду за будівельними роботами. Унаслідок цього на рахунок підрядника з бюджету зайво перераховано  майже 1,8 млн грн.

Рішенням суду накладено арешт на три земельні ділянки та транспортний засіб обвинувачених на загальну суму майже 2,6 млн грн. Також до суду  заявлено позов про стягнення заподіяних збитків у повному обсязі.