Колишнього «собрівця» судитимуть за пропаганду сепаратизму

Служба безпеки України викрила та затримала за сепаратизм 55-річного жителя Радомишля. Він закликав до змін меж України та державного кордону. Про це повідомила пресгрупа відомства.

«Уродженець воронежа має військове «минуле» – у якості командира снайперського взводу спецпідрозділу «каскад» кдб срср брав участь у бойових діях на території Афганістану. Згодом проходив службу у спеціальному підрозділі швидкого реагування рф (т.зв. СОБР). Після звільнення зі служби на початку 2000-х років росіянин переїхав на Житомирщину, де одружився та отримав посвідку на постійне проживання», – розповіли у СБУ.

Не зважаючи на роки проживання в Україні, зловмисник дотримувався проросійської ідеологічної позиції та через особистий акаунт у забороненій соцмережі просував ключові аспекти ворожої пропаганди.

Окрім вже «традиційних» постів у підтримку країни-окупанта і путіна, росіянин систематично розміщував на своїй сторінці маніпулятивні публікації із агітацією щодо змін меж території нашої держави.

У них, зокрема, Україна представлена штучно створеною російськими царями і радянськими «кормчими» країною, а наші території – нібито подаровані ними ж «на халяву».

Протиправний характер розміщених росіянином публікацій підтвердило й ініційоване спецслужбою експертне дослідження.

Співробітники СБУ провели санкціоновані обшуки за місцем проживання фігуранта справи та вилучили мобільний із доказами протиправної діяльності.

На телефоні знайдено також листування зловмисника із колишніми товаришами по службі з його зізнаннями про те, із яким нетерпінням він чекає приходу до Радомишля «наших» разом із кадирівцями.

За вчинене чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *