Команда з Житомира в шоу «Ліга сміху» показала, чим може закінчитися приїзд свекрухи

Команда з Житомира в шоу «Ліга сміху» показала, чим може закінчитися приїзд свекрухи

І про те, чому сімейний лікар запитує тільки про сімейні проблеми.

На каналі “1+1” 30 листопада вийшла в ефір перша частина “Зимового кубку” “Ліги сміху”, де всі команди четвертого сезону змагаються за чергову перемогу. Цього разу на сцені виступили перші шість колективів, серед яких команада “30+” з Житомира. Відомо, що фінансову підтримку команді надала депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк. Також команду житомирян підтримує кілька підприємств та Житомирський національний агроекологічний університет.

Під час виступу житомиряни розказали про те, чому сімейний лікар запитує тільки про сімейні проблеми, чим може закінчитися спонтанний приїзд свекрухи і порадували глядача смішними музичними номерами на тему майбутніх зимових свят.

Для “Зимового кубку” редактори проекту командам не ставили жорстких умов і дозволили їм підготувати свої виступи на вільні теми. А тим часом тренери могли відпочити і насолодитися грою колективів. Команди крім основного кубка боролися у 17 номінаціях.

Детальніше – у відео:

Нагадаємо, команда з Житомира в шоу «Ліга сміху» показала, що роблять супергерої на пенсії. Команда з Житомира в «Лізі сміху» показала пародію на мультфільм «Том і Джеррі».

Leave a Comment